Žiadne záznamy sa nenašli

Prepáčte, žiadne záznamy sa nenašli. Prosím upravte kritéria vyhľadávania a skúste to znova.

Nepodarilo sa zobraziť Google Mapu

Prepáčte, nieje možné nahrať Google API.intro

[Two_Third]

Archimapa

Projekt archimapa vznikol pod záštitou Študentského parlamentu FA STU. Tento projekt je určený hlavne pre študentov architektúry. Jedná sa o interaktívnu mapu, kde sú kategoricky usporiadané obchody a služby v Bratislave, ktoré Vám nejakým spôsobom uľahčia štúdium. Na stránke je aj možnosť vyjadriť svoj vlastná názor na daný obchod. (pomocou komentárov). Do budúcna plánujem vytvoriť aj nejaký spôsob hodnotenia užívateľmi (Vami), kde sa bude dať zhodnotiť určitým spôsobom (hviezdičky / skóre … ešte neviem) kvalita daných obchodov či služieb.

Jedná sa teda o online katalóg následujúcich obchodov a služieb:

[/Two_Third]

[One_Third_Last]

Chcete sa dozvedieť viac?

Pre flexibilnejšiu komunikáciu prosím využívajte FB alebo MAIL komunikáciu.

fb   mail

[/One_Third_Last]


[One_Fourth]

Tlačiarenské služby

tlac
V tejto kategórii sa nachádzajú všetky zmapované tlačiarenské služby, ktoré sa v Bratislave nachádzajú. Ich farba na mape je zelená. Bez problémov si vytlačíte v týchto službách plagáty až do formátov A0 ako farebne tak aj čiernobiele. Ponúkajú rôzne kvality papierov a plno ďalších služieb.
Navštíviť kategóriuTlačiarenské služby

[/One_Fourth]

[One_Fourth]

Materiál na modely

modely
Do tejto kategórie som zaradil obchody, ktoré poskytujú akýkoľvek sortiment, ktorý bude nápomocný pri stavbe modelov. Či už sa jedná o stafážnikov, umelú trávu, materiál na stromčeky, alebo lepidlá = všetky obchody nájdete tu.

[/One_Fourth]

[One_Fourth]

Papiernictvá

3dtlac
Jednoducho multifunkčné papiernictvá, kde sa dá zohnať najbežnejší sortiment ako papiere, farby, kartóny, spreje, laky … čokoľvek.

[/One_Fourth]

[One_Fourth_Last]

Laser, CNC, 3D tlač

laser
Tieto obchody sú trocha viac špecializované nie ani na predaj ale skôr poskytujú služby. Zväčša sa jedná o CNC rezanie, frézovanie, 3D tlač a pod. Takisto si materiál na rezanie môžte zakúpiť v týchto službách (keď nieje napísané inak)

[/One_Fourth_Last]


(Je možné že určitý obchod poskytuje materiály ako HPS, KAPA dosky, kartóny a pritom sa jedná o obchod, ktorý poskytuje rezanie, frézovanie apod) V tomto prípade som obchod zaradil ako do kategórie Materiál na modely tak aj Laser, CNC, 3D tlač.


Vďaka komu toto všetko vzniklo ?

[Author Info]Patrik Bartasfacebookwww.patrikbartas.skpatrikbartas(at)gmail.com

Nápad vytvoriť takýto online katalóg ma napadol, keď som hľadal najlacnejšiu a zároveň najkvalitnejšiu tlač v Bratislave. Mal som pred obhajobami a predsa len sa toho tlačí troška viac a každý centík ušetrený dobrý … Po neúspešnom blúdení po Bratislave som dospel k názoru že tu niečo chýba. Chýba tu nejaká databáza všetkých týchto firiem, ktoré poskytujú tlač. Kedže ma veľmi baví vytvárať weby, napadlo ma, čo takto jednu vytvoriť ? A nielen takú obyčajnú, ale zo všetkým ako sa patrí. Takú databázu, kde návštevníci budú mať možnosť sa vyjadriť k danej téme. Myslím tým obchody a služby. Môžte tak urobiť pomocou malej ikonky Hodnotenia, ktorá sa nachádza na hlavnej strane pri každom obchode. Presmeruje Vás to na stránku s obchodom, priamo na časť, kde môžte vyjadriť Váš názor. Môžte sa čokoľvek spýtať, môžte doporučiť ostatným návštevníkom že ste s obchodom spokojný (že majú lacné HPS-ky, lepidlá …) čokoľvek. Po dlhšom plánovaní a uvažovaní nad týmto projektom som sa rozhodol niečo také vytvoriť. A kedže toto čítate, tak sa mi to aj podarilo a dúfam že Vám Táto databáza ušetrí čas, pomôže a uľahčí tak štúdium.
[/Author Info]

[Info_Box]

Návrh o spoluprácu

Ste firma, ktorá sídli v Bratislave a poskytujete jednu zo služieb, ktoré boli spomenuté vyššie ? Máte záujem byť zaradený do online katalóga? AK hej tak neváhajte a kontaktujte nás pre bližšie informácie na facebooku alebo mailom.
[/Info_Box]

Komentáre

Pridaj komentár